Waluteo – nowy gracz na rynku kantorów online

0

W połowie września rozpoczął działalność nowy, internetowy kantor – Waluteo. Jak zapewniają założyciele, oferowane przez nich spready będą utrzymywać się na poziomie 1 gr. Oznacza to sporą konkurencję dla kantorów online, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku.

5 cech dobrej drukarni online

0

Jaka powinna być dobra drukarnia? To pytanie zadają sobie zarówno klienci, jak i właściciele firm poligraficznych. Rynek poli-graficzny bujnie się rozrasta, przedstawiając coraz atrakcyjniejsze oferty. Jak wybrać najlepszą drukarnię online? Oto 5 elementów, które ułatwią Ci dokonanie dobrego wyboru.

Dobrze jest mieć pieniądze, czyli sposoby na oszczędzanie

0

Niezależnie od tego, na jakim etapie w swoim życiu jesteśmy, pieniądze są nam bardzo przydatne. Oczywiście najbardziej lubimy je wydawać, ale żeby do tego doszło, musimy najpierw zgromadzić [b]oszczędności[/b]!

Istnieje kilka sposobów na zagospodarowanie gotówki. Pominę już pomysł chowania zaskórniaków w skarpetach czy starych płaszczach, ponieważ mam nadzieję, że takie praktyki już dawno odeszły do lamusa. Pragnący zaoszczędzić pieniądze najczęściej wybierają [b]konto oszczędnościowe[/b] albo lokatę. Co odróżnia te metody?

[b]Lokata[/b] terminowa jest wspaniałą opcją dla tych, którzy chwilowo znaleźli się w posiadaniu dużej gotówki. Jednorazowa wpłata pewnej kwoty pozwoli powiększyć ją w dłuższej perspektywie dzięki oprocentowaniu. Ponadto, nie jesteśmy narażeni na pokusy – pieniędzy z [b]lokaty[/b] nie da się po prostu wypłacić w dowolnej chwili. Jak sama nazwa wskazuje, dopiero po upływie określonego terminu, możemy odebrać nasze [b]oszczędności[/b]. Osoby rozrzutne mogą to wziąć za bardzo duży plus, jednak spora liczba osób uzna tego rodzaju ograniczenie za nie do przyjęcia.

Właśnie dla takich ludzi idealnym wyborem będzie [b]konto oszczędnościowe[/b]. Pieniądze można wpłacać w różnych kwotach przez cały czas – i działa to także w odwrotną stronę. W każdym momencie możemy zdecydować się zabrać całe [b]oszczędności[/b] z naszego konta, aby ulokować je w innym banku albo po prostu wydać. Oczywiście wszystko ma swoje minusy, a w tym przypadku będzie to na pewno bardzo niskie oprocentowanie.

Decyzja, który sposób wybrać, należy tylko do nas. Należy jednak przy tym pamiętać, aby rozważyć wszystkie plusy i minusy danego rozwiązania. Ważne jest także szerokie spojrzenie w przyszłość, które pozwoli nam na [b]oszczędzanie[/b] mądre i dopasowane do naszych potrzeb.

http://www.mediaboss.pl/

Jakie etui do Lenovo K6 Note?

0

Co prawda premiera smartfona Lenovo K6 Note miała miejsce w ostatnim kwartale 2016 roku, ale dzięki doskonałym parametrom technicznym wciąż jest to konstrukcja warta większej uwagi. Oczywiście wraz z upływającym czasem cena tego urządzenia staje się coraz bardziej atrakcyjna dla osoby zainteresowanej jego kupnem. Jeśli już zdecydujesz się na zakup tego telefonu, od razu pomyśl o odpowiednim zabezpieczeniu jego obudowy i wyświetlacza. Na rynku znajdziesz przynajmniej kilka różnych rodzajów etui-pokrowców, które będą pasowały na tego smartfona. Który z nich wybrać?

Myślisz o wyborze OFE, ale nie wiesz, co to jest i jak dokładnie działa? Przeczytaj nasz poradnik

0

Według obowiązującego systemu emerytalnego od wysokości naszej pensji brutto pobierana jest składka emerytalna. W pierwszej kolejności składka trafia do ZUS (Zakładu Ubezpieczeń Społecznych), gdzie ok. 85% z niej obligatoryjnie w nim pozostaje. Składka jest księgowana na naszych subkontach I i II filaru, przy czym należy pamiętać, że jest to tylko zapis księgowy. ZUS wykorzystuje wpłacane środki na pokrycie wydatków związanych z wypłacaniem bieżących emerytur. Pozostała część składki czyli ok. 15 % księgowane jest na subkoncie II filaru, mamy jednak możliwość przekazać ją do OFE.

Wyrabianie pieczątek – prostsze niż myślisz

0

Potrzebna Ci nowa pieczątka. Co więc robisz? Idziesz do punktu, w którym możesz zamówić jej przygotowanie, czekasz dzień czy dwa, odbierasz gotową pieczątkę.. A gdyby ten proces dało się jeszcze bardziej skrócić i uprościć? To możliwe – wystarczy zdecydować się na samodzielny wyrób pieczątek.

Zarządzasz przedsiębiorstwem i szukasz oszczędności? Zobacz, jak przyda ci się monitoring floty

0

Co wpływa na koszty prowadzenia przedsiębiorstwa? Czynników, które generują wydatki jest wiele. Niektórych z nich nie da się obniżyć. Są jednak takie, które można zoptymalizować i to w bardzo prosty sposób. Do tej drugiej kategorii zaliczają się koszty eksploatacji samochodów. Pomóc może profesjonalny monitoring floty. Sprawdź, w jaki sposób.

Kantory internetowe na KantorBoxie

0

Strona kantorbox.pl powstała w 2013 roku, zawiera ona porównywarkę kursów w e-kantorach, ranking platform przelewów walutowych oraz artykuły tematyczne i poradnik walutowy.

Kalendarz biurkowy – dlaczego warto go zamówić w drukarni?

0

Zastanawiasz się czy warto mieć kalendarz biurkowy? Najlepiej zamówić go w drukarni, która ma doświadczenie w realizacji takich projektów. Wysoka jakość materiałów, solidne wykonanie oraz szybka dostawa to kwestie, na które warto zwracać uwagę przy zamówieniach.

Jak zapakować buty do wysyłki – poradnik dla sklepów e-commerce

0

Odpowiednie zabezpieczenie paczki do wysłania jest tak samo ważne jak ustalenie formy dostarczenia i odbioru. Może ono zapobiec przykrym niespodziankom, które często skutkują reklamacją i niezadowoleniem klienta. Nierzadko wysyłany element garderoby, jakim są buty może na pozór wydawać się łatwy do zapakowania, jednak warto wziąć pod uwagę kilka wskazówek, które pokażą w jaki sposób można zrobić to jeszcze bardziej profesjonalnie.

ZOBACZ TEŻ

Waluteo – nowy gracz na rynku kantorów online

W połowie września rozpoczął działalność nowy, internetowy kantor – Waluteo. Jak zapewniają założyciele, oferowane przez nich spready będą utrzymywać się na poziomie 1 gr....

5 cech dobrej drukarni online

Jaka powinna być dobra drukarnia? To pytanie zadają sobie zarówno klienci, jak i właściciele firm poligraficznych. Rynek poli-graficzny bujnie się rozrasta, przedstawiając coraz atrakcyjniejsze...

Dobrze jest mieć pieniądze, czyli sposoby na oszczędzanie

Niezależnie od tego, na jakim etapie w swoim życiu jesteśmy, pieniądze są nam bardzo przydatne. Oczywiście najbardziej lubimy je wydawać, ale żeby do tego...

Jakie etui do Lenovo K6 Note?

Co prawda premiera smartfona Lenovo K6 Note miała miejsce w ostatnim kwartale 2016 roku, ale dzięki doskonałym parametrom technicznym wciąż jest to konstrukcja warta...

Myślisz o wyborze OFE, ale nie wiesz, co to jest i jak dokładnie działa?...

Według obowiązującego systemu emerytalnego od wysokości naszej pensji brutto pobierana jest składka emerytalna. W pierwszej kolejności składka trafia do ZUS (Zakładu Ubezpieczeń Społecznych), gdzie...