Porządki w magazynie

0

Porządkowanie magazynu nie należy do najłatwiejszych zadań. Wymaga bowiem, nie tylko od samych magazynierów, ale i zarządzających firmą, wiele czasu, wysiłku, stworzenia przemyślanych projektów, a także zakupu pewnych elementów, które znacząco ułatwią prowadzenie magazynu. Przy okazji warto również zaopatrzyć się w specjalny program do magazynu, który z pewnością ułatwi zarządzanie dokumentami obrotów magazynu w dowolnej ilości, pozwalając na uniknięcie problemu niespójnych danych.

Fizyczne porządki magazynu

Pierwszym krokiem do uporządkowania zabałaganionego magazynu jest zwyczajne sprzątanie i przydzielenie poszczególnych narzędzi na półki, które są do tego przeznaczone. W przyszłości należy wystrzegać się przypadkowego składowania towarów. W tym celu warto więc dokładnie zaplanować wykorzystanie pełnej powierzchni magazynu. Następnie dobrym pomysłem byłby zakup niezbędnych systemów magazynujących w postaci specjalnie wyselekcjonowanych w tym celu regałów. Można pokusić się także o stworzenie lub usprawnienie stanowisk administracyjnych, dróg transportowych, pól odkładowczych, w tym również strefy segregacji i składowania odpadów.

Programy do magazynowania dokumentów

W celu jeszcze sprawniejszego porządkowania magazynu, warto zadbać o specjalny program, jak na przykład LoMag. Takie oprogramowanie zapewni stabilność oraz niezawodność w przypadku pracy na wielu stanowiskach. Pozwoli także na nieprzerwaną kontrolę towarów w magazynach, zmieniając na bieżąco ich stan. Ponadto ułatwi też sporządzanie dokładnych raportów z danego dnia, nadających się od razu do druku. Programy magazynowe są również proste w obsłudze, a co za tym idzie, łatwe w konfiguracji.

Jak zarabiać na kryptowalutach – szanse i ryzyko

0

Kryptowaluty jeszcze kilka lat temu były traktowane jako nowinka dla wąskiego grona zapaleńców. Mało kto brał pod uwagę możliwość ich używania na szerszą skalę. Obecnie kryptowaluty cieszą się coraz większą popularnością i zaufaniem wśród klientów. Coraz więcej miejsc w Internecie oferuje płatność nie tylko kartą kredytową, ale i Bitcoinami, to właśnie ta kryptowaluta jest najbardziej rozpoznawalna.

Kampania „Płać bezpiecznie z Przelewy24”

0

Przelewy24 – jeden z liderów branży finansowej na rynku e-commerce – rozpoczął kampanię pod hasłem Płać Bezpiecznie (placbezpiecznie.pl).

Waluteo – nowy gracz na rynku kantorów online

0

W połowie września rozpoczął działalność nowy, internetowy kantor – Waluteo. Jak zapewniają założyciele, oferowane przez nich spready będą utrzymywać się na poziomie 1 gr. Oznacza to sporą konkurencję dla kantorów online, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku.

5 cech dobrej drukarni online

0

Jaka powinna być dobra drukarnia? To pytanie zadają sobie zarówno klienci, jak i właściciele firm poligraficznych. Rynek poli-graficzny bujnie się rozrasta, przedstawiając coraz atrakcyjniejsze oferty. Jak wybrać najlepszą drukarnię online? Oto 5 elementów, które ułatwią Ci dokonanie dobrego wyboru.

Dobrze jest mieć pieniądze, czyli sposoby na oszczędzanie

0

Niezależnie od tego, na jakim etapie w swoim życiu jesteśmy, pieniądze są nam bardzo przydatne. Oczywiście najbardziej lubimy je wydawać, ale żeby do tego doszło, musimy najpierw zgromadzić [b]oszczędności[/b]!

Istnieje kilka sposobów na zagospodarowanie gotówki. Pominę już pomysł chowania zaskórniaków w skarpetach czy starych płaszczach, ponieważ mam nadzieję, że takie praktyki już dawno odeszły do lamusa. Pragnący zaoszczędzić pieniądze najczęściej wybierają [b]konto oszczędnościowe[/b] albo lokatę. Co odróżnia te metody?

[b]Lokata[/b] terminowa jest wspaniałą opcją dla tych, którzy chwilowo znaleźli się w posiadaniu dużej gotówki. Jednorazowa wpłata pewnej kwoty pozwoli powiększyć ją w dłuższej perspektywie dzięki oprocentowaniu. Ponadto, nie jesteśmy narażeni na pokusy – pieniędzy z [b]lokaty[/b] nie da się po prostu wypłacić w dowolnej chwili. Jak sama nazwa wskazuje, dopiero po upływie określonego terminu, możemy odebrać nasze [b]oszczędności[/b]. Osoby rozrzutne mogą to wziąć za bardzo duży plus, jednak spora liczba osób uzna tego rodzaju ograniczenie za nie do przyjęcia.

Właśnie dla takich ludzi idealnym wyborem będzie [b]konto oszczędnościowe[/b]. Pieniądze można wpłacać w różnych kwotach przez cały czas – i działa to także w odwrotną stronę. W każdym momencie możemy zdecydować się zabrać całe [b]oszczędności[/b] z naszego konta, aby ulokować je w innym banku albo po prostu wydać. Oczywiście wszystko ma swoje minusy, a w tym przypadku będzie to na pewno bardzo niskie oprocentowanie.

Decyzja, który sposób wybrać, należy tylko do nas. Należy jednak przy tym pamiętać, aby rozważyć wszystkie plusy i minusy danego rozwiązania. Ważne jest także szerokie spojrzenie w przyszłość, które pozwoli nam na [b]oszczędzanie[/b] mądre i dopasowane do naszych potrzeb.

http://www.mediaboss.pl/

Jakie etui do Lenovo K6 Note?

0

Co prawda premiera smartfona Lenovo K6 Note miała miejsce w ostatnim kwartale 2016 roku, ale dzięki doskonałym parametrom technicznym wciąż jest to konstrukcja warta większej uwagi. Oczywiście wraz z upływającym czasem cena tego urządzenia staje się coraz bardziej atrakcyjna dla osoby zainteresowanej jego kupnem. Jeśli już zdecydujesz się na zakup tego telefonu, od razu pomyśl o odpowiednim zabezpieczeniu jego obudowy i wyświetlacza. Na rynku znajdziesz przynajmniej kilka różnych rodzajów etui-pokrowców, które będą pasowały na tego smartfona. Który z nich wybrać?

Myślisz o wyborze OFE, ale nie wiesz, co to jest i jak dokładnie działa? Przeczytaj nasz poradnik

0

Według obowiązującego systemu emerytalnego od wysokości naszej pensji brutto pobierana jest składka emerytalna. W pierwszej kolejności składka trafia do ZUS (Zakładu Ubezpieczeń Społecznych), gdzie ok. 85% z niej obligatoryjnie w nim pozostaje. Składka jest księgowana na naszych subkontach I i II filaru, przy czym należy pamiętać, że jest to tylko zapis księgowy. ZUS wykorzystuje wpłacane środki na pokrycie wydatków związanych z wypłacaniem bieżących emerytur. Pozostała część składki czyli ok. 15 % księgowane jest na subkoncie II filaru, mamy jednak możliwość przekazać ją do OFE.

Wyrabianie pieczątek – prostsze niż myślisz

0

Potrzebna Ci nowa pieczątka. Co więc robisz? Idziesz do punktu, w którym możesz zamówić jej przygotowanie, czekasz dzień czy dwa, odbierasz gotową pieczątkę.. A gdyby ten proces dało się jeszcze bardziej skrócić i uprościć? To możliwe – wystarczy zdecydować się na samodzielny wyrób pieczątek.

Zarządzasz przedsiębiorstwem i szukasz oszczędności? Zobacz, jak przyda ci się monitoring floty

0

Co wpływa na koszty prowadzenia przedsiębiorstwa? Czynników, które generują wydatki jest wiele. Niektórych z nich nie da się obniżyć. Są jednak takie, które można zoptymalizować i to w bardzo prosty sposób. Do tej drugiej kategorii zaliczają się koszty eksploatacji samochodów. Pomóc może profesjonalny monitoring floty. Sprawdź, w jaki sposób.

ZOBACZ TEŻ

Porządki w magazynie

Porządkowanie magazynu nie należy do najłatwiejszych zadań. Wymaga bowiem, nie tylko od samych magazynierów, ale i zarządzających firmą, wiele czasu, wysiłku, stworzenia przemyślanych projektów,...

Jak zarabiać na kryptowalutach – szanse i ryzyko

Kryptowaluty jeszcze kilka lat temu były traktowane jako nowinka dla wąskiego grona zapaleńców. Mało kto brał pod uwagę możliwość ich używania na szerszą skalę....

Kampania „Płać bezpiecznie z Przelewy24”

Przelewy24 – jeden z liderów branży finansowej na rynku e-commerce - rozpoczął kampanię pod hasłem Płać Bezpiecznie (placbezpiecznie.pl). Animowany, zabawny spot pokazuje, że...

Waluteo – nowy gracz na rynku kantorów online

W połowie września rozpoczął działalność nowy, internetowy kantor – Waluteo. Jak zapewniają założyciele, oferowane przez nich spready będą utrzymywać się na poziomie 1 gr....

5 cech dobrej drukarni online

Jaka powinna być dobra drukarnia? To pytanie zadają sobie zarówno klienci, jak i właściciele firm poligraficznych. Rynek poli-graficzny bujnie się rozrasta, przedstawiając coraz atrakcyjniejsze...