Dlaczego warto zainwestować w lodówkę wysokiej jakości?

0
9418

Lodówka to jedno z urządzeń AGD, które ma za zadanie służyć nam przez lata, dlatego decydując się na jej zakup, warto dobrze przemyśleć wybór, by znaleźć taką, która spełni nasze potrzeby. Nie musimy rezygnować z funkcjonalności na rzecz wyglądu lub odwrotnie. Nowoczesne lodówki łączą w sobie designerski styl i są jednocześnie naładowane użytecznymi technologiami.

Jeszcze dwadzieścia lat temu chłodziarka była po prostu urządzeniem do przechowywania żywności i modele różnych firm nieznacznie się od siebie różniły. Zupełnie inaczej jest jednak dzisiaj, kiedy producenci prześcigają się we wdrażaniu przeróżnych rozwiązań usprawniających zarówno przechowywanie żywności, jak i codzienne życie, np. dzięki technologii NoFrost, czy IceMaker. Dowiedz się więcej na http://www.liebherr.aged.com.pl/liebherr/lodowki/.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lodówki?

Funkcjonalność to podstawa dzisiejszych lodówek. Jeśli lubisz nowinki technologiczne, nowoczesne chłodziarki na pewno cię zainteresują. Jeśli jesteś osobą towarzyską, która często organizuje imprezy, na pewno polubisz funkcję IceCenter, która zapewni ci stały dostęp do kruszonego lodu, kostek lodu, a także chłodnej wody. Pozwoli ci to bez problemu przygotować zimne napoje dla siebie i gości.

Natomiast ci, którzy w lodówkach najbardziej nie lubią odszraniania, na pewno zachwycą się technologią NoFrost, która ochroni zamrażarkę przed tworzeniem się lodu, a przy okazji zapewni długotrwałą świeżość produktów i zapobiegnie przenikaniu zapachów. Pomogą w tym również specjalne szuflady BioFresh. Dzięki nim przechowasz żywność w lodówce o wiele dłużej. Możesz tam umieścić zarówno warzywa i owoce, jak również mięso i ryby, a także produkty mleczne.

Lodówka może się podobać

Bezpowrotnie minęły czasy białych lodówek, które w miarę upływu czasu żółkną i zaczynają wyglądać bardzo niechlujnie. Dzisiejsze chłodziarki mają również za zadanie cieszyć oko. Są sercem każdej kuchni, dlatego powinny grać pierwsze skrzypce w aranżacji wnętrz. Nowoczesne lodówki są niezwykle minimalistyczne, najczęściej w odcieniu inox, czyli jasnej stali. To kolor neutralny, który pasuje do niemal każdej kuchni oraz innych urządzeń AGD.

Oprócz tego lodówki są dziś wykonywane z naprawdę trwałych, wysokogatunkowych materiałów. Zwykle do ich produkcji używa się stali nierdzewnej lub chromu. Dodatkowo technologia SmartSteel zwiększa odporność na zadrapania, ułatwia czyszczenie i minimalizuje odciski palców. Odchodzi się również od zaokrąglonych boków na rzecz prostych, minimalistycznych brył, które świetnie współgrają z nowoczesnymi kuchniami.

Lodówki nowej generacji

Zakup lodówki wysokiej jakości to inwestycja na lata. Nie bój się wydać pieniędzy na ciekawe rozwiązania technologiczne, ponieważ są one niezwykle użyteczne i na pewno będą przydatne w codziennym życiu. Dodatkowo wybierając chłodziarkę zwróć uwagę na jej klasę energetyczną – im wyższa, tym większa oszczędność prądu, co przekłada się na dużą oszczędność finansową. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na http://www.liebherr.aged.com.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here