Duża firma – jaki hosting i serwer wybrać?

Zakładając firmę internetową, z pewnością zastanawiasz się, co zrobić, by ładowała się szybko, a potencjalny klient mógł sprawnie poruszać się między odmiennymi kartami. Nie ma się co oszukiwać – to od prędkości zależy to, czy klient zdecyduje się zostać na dłużej i coś kupić. Ma to znaczenie zwłaszcza we współczesnym świecie, w którym konsument nastawiony jest na natychmiastową gratyfikację i efekt swoich działań.

Firmy usługowe w swoich ofertach często oferują nielimitowany transfer i pojemność. Szukając odpowiedniego hostingu lub serwera, trzeba jednak uzbroić się w podejrzliwość i cierpliwość, gdyż oferty wysuwające takie propozycje w stronę niedoświadczonych klientów, którym brak wiedzy technicznej z tego zakresu. Całe szczęście na stronie głównej Data Center w Polsce już na pierwszy rzut oka można zapoznać się z dostępną ofertą.

Hosting – rozmiar firmy ma znaczenie

Przede wszystkim zakładając firmę, i chcąc zaprezentować ją w internecie, należy zmierzyć się z faktem, że potrzebujemy w internecie swojego własnego miejsca, by móc udostępniać pliki. Wydzielona przestrzeń musi też znajdować się na serwerze, by nasza strona stale była dostępna. To nie tak, że założyciel firmy musi sam się o to wszystko zatroszczyć. O poprawne działanie serwera i jego połączenie z internetem może zadbać firma zajmująca się hostingiem internetowym.

Wybierając hosting www, trzeba pamiętać, czemu strona ma służyć. Mniejsze firmy mogą spokojnie odetchnąć – prostota ich stron sprawia, że potrzebują mniej przestrzeni, a co za tym idzie – przestrzeń ich stron nie przekroczy kilkuset MB. Jeśli jednak chcemy zamieścić na stronie więcej zdjęć, musimy się liczyć, że zajmą one więcej przestrzeni. Co za tym idzie, trzeba się nastawić na większy wydatek. Można się jednak pocieszyć myślą, że dzięki temu wspiera nas kadra profesjonalistów, którzy z pewnością właściwie się nami zaopiekują.

Duża firma – duży serwer

Duże sklepy internetowe i większe firmy potrzebują wyraźnego zapewnienia, że serwer, na którym są przechowywane ich dane, jest wydajny, wytrzymały i bezpieczny. Serwery dedykowane w Sprint Data Center są rozbudowane i dopasowują się do wymagań najbardziej wymagających klientów. Za pomocą specjalnego panelu możliwe jest wybranie pożądanych parametrów. Ponadto, jeśli ograniczysz swój wybór do kilku serwerów dedykowanych, na przykład ECO lub RUN, możesz zapoznać się z dodatkowymi informacjami na ich temat, co z pewnością ułatwi podjęcie odpowiedzialnej decyzji.

Krótkie zapoznanie się z ofertą wystarczy, by dokonać właściwego wyboru. Stale rosnąca i rozwijająca się firma potrzebuje więcej miejsca, dlatego też nie ryzykuj korzystania z darmowych stron hostingowych i poważnie pomyśl o kwestii swojego bezpieczeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here