Jaki pakiet telewizji z jakością 4K wybrać

Telewizja 4K (UHD) to już nie tylko przyszłości; coraz więcej kanałów dostępnych jest w tak wysokiej rozdzielczości (3840 × 2160 px). By móc cieszyć się niezwykle ostrym, szczegółowym obrazem nawet na większych ekranach przekraczających 50 cali, trzeba spełnić trzy warunki. Pierwszym jest posiadanie telewizora wyświetlającego 4K. Drugim: wyposażenie się w odbiornik 4K, który da Ci dostęp do kanałów w Ultra HD. Trzecim i ostatnim – wybór ich odpowiedniego pakietu. Z tego artykułu dowiesz się, jaką telewizję 4K wybrać, by mieć dostęp do jak największej liczby kanałów w korzystnej cenie!

Jaką telewizję 4K wybrać?

Pierwsza kwestia, na którą zwraca uwagę każdy kupujący, jest oczywiście cena. Dotyczy to wszystkich towarów i usług, bez względu na ich rodzaj; nie inaczej jest w przypadku telewizji. Wszystkim zależy na tym, żeby nie przepłacać – i oczywiście nie ma w tym niczego dziwnego. Warto jednak pamiętać, by obok ceny samych pakietów telewizji postawić również inne kryteria, które też mogą mieć wpływ na opłacalność inwestycji.

Jednym z najważniejszych są opłaty dodatkowe dotyczące np. otrzymania od firmy dekodera czy instalacji telewizji. W niektórych przypadkach same koszty aktywacji mogą sięgać nawet około 50 zł, co zostaje zwykle doliczone do pierwszej faktury. Istotny jest także wybór pakietów telewizji – im więcej różnych opcji, tym bardziej prawdopodobne, że będziesz płacić za to, czego faktycznie będziesz używać.

Zastanawiając się, jaką telewizję 4K wybrać, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy TOYA: https://toya.net.pl/telewizja. Dostawca proponuje liczne pakiety telewizji w bardzo atrakcyjnych cenach; najtańszy kosztuje niecałe 11 złotych miesięcznie. Nie dolicza też wysokich jednorazowych kosztów na start. Instalacja to w przypadku TOYA symboliczne 1,23 zł, a aktywacja telewizji – zaledwie 19,90 zł.

Optymalny pakiet telewizji 4K – dopasowany do Twoich potrzeb

W TOYA możesz wybierać spośród 4 podstawowych pakietów telewizji, 6 pakietów premium oraz 7 pakietów tematycznych. Premium oraz tematyczne można dodawać do podstawowych, tym samym komponując sobie własny zestaw kanałów. Skoro szukasz pakietów telewizji 4K, to najbardziej zainteresuje Cię pakiet Bogaty TOYA. W jego skład wchodzi aż 177 kanałów, w tym 141 HD oraz 4 UHD plus 133 kanałów w TOYAGO, czyli bezpłatnej aplikacji na komputery, tablety i smartfony, która daje dostęp do programów TV na żywo, stacji radiowych czy wideo na żądanie. Koszt takiego pakietu to zaledwie 59,90 zł miesięcznie.

Firma daje również spory wybór odbiorników TV 4K. Zamawiając telewizję w TOYA, możesz zatem wybrać, który dekoder odpowiada Ci najbardziej. W przypadku modeli odbierających 4K, do wyboru jest:

  • 4K z nagrywaniem USB – z technologią HDR i samouczącym się pilotem, ustawianiem przypomnienia, kontrolą rodzicielską, zatrzymywaniem i cofaniem programów oraz nagrywaniem na USB.
  • interaktywny 4K MAXX – poza tym, co model 4 K z nagrywaniem, daje również dostęp do telewizji 3G, obsługuje serwisy internetowe i wypożyczalnie VOD.
  • interaktywny 4K MAXX PVR – ma wszystko to, co 4K z nagrywaniem oraz 4K MAXX, a dodatkowo: przeznaczony mu dysk twardy HDD.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here