Jasienica części samochodowe

Części samochodowe w Jasienicy zakupimy w kilku sklepach. Warto jednak zorientować się, które z nich są najwyżej ocenianie i które posiadają najlepszą ofertę. Według rankingów i opinii klientów jednym z nich jest P.H.U. Auto-Importer, znajdujący się przy ulicy Cieszyńskiej 1021. W skład szerokiego asortymentu wchodzi ponad 800 tysięcy części, nowych oraz używanych, w 100% oryginalnych, ale też tańszych zamienników, pochodzących od znanych i cenionych producentów.

Bogaty wybór

W sklepie otrzymamy wszystko, czego potrzebuje nasz samochód i nasz warsztat. Znajdziemy między innymi części układów elektrycznych, części przeniesienia napędu, układy termiczne, części nadwozia i akcesoria i wiele innych. W ofercie również elementy takie jak fotele, zegary czy popielniczki. Zakupy możemy zrobić odwiedzając punkt stacjonarny lub przez internet, korzystając z oferty sklepu prowadzonego na allegro. Dobrze wiedzieć, że oprócz Jasienicy części samochodowe można dostać także w drugim punkcie tego sklepu, który funkcjonuje w Jastrzębiu Zdroju. Sklep  pracuje w dni robocze oraz do godziny 14:00 w soboty. Ciekawostką jest także to, że firma prowadzi skup części, a nawet całych samochodów. Możemy się tam udać również w sytuacji, kiedy musimy zezłomować nasz pojazd. Otrzymamy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności z tym związanych.

części samochodowe w Jasienicy - gdzie najlepiej

Jasienica a części samochodowe

W Jasienicy części samochodowe są dostępne bo funkcjonuje również inny, warty uwagi sklep – Auto-części „Auto-Van” zlokalizowany przy ulicy Strumieńskiej 829 oraz posiadający dwa swoje punkty w Jaworznie Dolnym. Firma handluje częściami samochodowymi do niemal wszystkich modeli samochodów. Firma zajmuje ogromną powierzchnię 1,5 ha, na której znajdują się cztery magazyny, podzielone według pochodzenia aut, a więc mamy magazyn z samochodami francuskimi, inny to z autami produkowanymi przez japończyków czy koreańczyków. W ofercie znajdziemy części w główniej mierze używane, które przez wypuszczeniem do sprzedaży, są dokładnie badane pod kątem sprawności. Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej, możemy zajrzeć na stronę internetową, przez którą możemy również dokonać zakupu. Firma prowadzi również sprzedaż telefoniczną oraz przez allegro. Obok punktu stacjonarnego, znajduje się również warsztat, w którym od razu możemy wymienić część i naprawić usterkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here