Maszyny dla przemysłu spożywczego

Przemysł spożywczy jest wyjątkowo podatny na działanie trudnych do przewidzenia czynników (takich jak np. pogoda). Dlatego wszędzie tam, gdzie to możliwe warto stawiać na rozwiązania trwałe i niezawodne. Tego typu obszarem są maszyny dla przemysłu spożywczego.

Maszyny w przemyśle spożywczym – wybór, który zmniejsza ryzyko

Wybór maszyn to czynnik, na który przedsiębiorcy działający w przemyśle spożywczym mają bezpośredni wpływ. Dlatego niezawodność i wytrzymałość sprzętu powinna być elementem, na który stawia się szczególny nacisk. Oprócz tego należy dążyć do optymalizacji, jeśli chodzi o wydajność maszyn oraz koszty ich eksploatacji. Swoistym must have jest także dopasowanie parametrów technicznych i zastosowanych rozwiązań do potrzeb konkretnej firmy.

Firma MEGA Bełżyce od lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn dla przemysłu spożywczego. Oferowane przez nią rozwiązania spełniają wszystkie wymienione wymagania. Cieszą się zaufaniem przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Firma sprzedaje swoje maszyny w krajach europejskich, w Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

MEGA Bełżyce – lata doświadczenia w produkcji maszyn przemysłowych

Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest na terenie woj. lubelskiego, ok. 30 km od Lublina. Istnieje na rynku od 1996 r. Projektuje i produkuje maszyny służące do przetwórstwa takich produktów jak np. owoce i warzywa, grzyby, kiszonki, przyprawy i zioła. Wchodząc na stronę firmy https://megabelzyce.pl/ przekonamy się, że jej ogromne doświadczenie przekłada się m.in. na różnorodność i duży wybór oferowanych maszyn. Dzięki temu klienci mogą zamawiać zarówno pojedyncze urządzenia, jak i całe linie produkcyjne. W tym kontekście warto też wspomnieć, że posiadanie maszyn od jednego producenta zwiększa prawdopodobieństwo ich kompatybilności. To z kolei umożliwia ich stosowanie w różnych konfiguracjach.

Wieloletnia obecność na rynku to także większa pewność sprawnej realizacji umowy oraz ewentualnych napraw gwarancyjnych. Może to też ułatwić rozbudowę linii w przyszłości. Mało tego, MEGA Bełżyce to firma nastawiona na wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań wychodzących naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw.

Jakie maszyny oferuje spółka MEGA Bełżyce?

Firma oferuje maszyny wykonujące takie czynności jak np.:

  • mycie owoców i warzyw;
  • mycie opakowań;
  • kalibrowanie;
  • przesiewanie, oczyszczanie, odszypułkowanie, polerowanie;
  • transport (taśmowy, ślimakowy, wibracyjny, hydrotransport);
  • obróbka termiczna (blanszowanie, chłodzenie);
  • obieranie, cięcie, rozdrabnianie, ocieranie;
  • dozowanie i pakowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here