Poznaj zalety internetu 5G w T-Mobile

5G to, bez wątpienia, technologia przyszłości. Ta nowa generacja sieci to gwarancja szybkiego i stabilnego internetu bez zakłóceń. Internet 5G nie tylko usprawnia korzystanie z sieci na co dzień, ale też gwarantuje rozwój wielu branż, np. transportu, medycyny czy architektury. Dlaczego warto skorzystać z internetu 5G od T-Mobile i co zrobić, by móc z niego korzystać?

Internet 5G – co to jest?

Kolejne generacje sieci, na których pracują telefony komórkowe, były oznaczane odpowiednio 1G, 2G itd. 5G to nowy standard komunikacji mobilnej. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim, znacznie większymi możliwościami od tych, które oferowały poprzednie standardy. W 1G możliwe były jedynie rozmowy, w 2G można było wysyłać SMS-y, a dopiero w 3G – korzystać z internetu, ale z ograniczoną prędkością – do 21 MB/s. Dopiero 4G umożliwiło korzystanie z internetu z prędkością nawet do 300 MB/s. Internet 5G daje jeszcze większe możliwości i pozwala surfować po sieci z zawrotną prędkością do 20000 Mb/s.

Internet 5G – najważniejsze zalety

5G to technologia, dzięki której będzie możliwy rozwój wielu branż. Warto jednak zaznaczyć, że ta technologia sprawia, że codzienne korzystanie z internetu jest zdecydowanie bardziej komfortowe niż wcześniej. Chodzi tu, przede wszystkim, o zawrotne prędkości pobierania i wysyłania danych, a także o bezawaryjny charakter połączeń. Wspomniane zmiany będzie można odczuć szczególnie podczas oglądania transmisji online, a także wideokonferencji.

Internet 5G w T-Mobile

Z internetu 5G od T-Mobile mogą korzystać klienci, którzy mają wykupioną:

  • taryfę GO! W T-Mobile na kartę z aktywną ofertą Bez limitu XL,
  • taryfę abonamentową 5G,
  • starą taryfę abonamentową z aktywowaną opcją 5G przed końcem czerwca 2021 r.,
  • taryfę Magenta Biznes.

Z internetu 5G od T-Mobile mogą korzystać również klienci korporacyjni. Jednak posiadanie odpowiedniej taryfy to nie jedyny warunek, jaki trzeba spełnić, by móc korzystać z nowoczesnej technologii 5G.

Internet 5G w T-Mobile – co zrobić, by z niego skorzystać?

Klienci, którzy chcą korzystać z dobrodziejstw internetu 5G w T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/5g-lab, muszą wcześniej spełnić kilka warunków. Najważniejszy z nich to posiadanie odpowiedniej taryfy, o czym pisaliśmy już wyżej. Jakie są pozostałe warunki? By korzystać z internetu 5G w T-Mobile trzeba:

  • mieć urządzenie, które obsługuje tę technologię,
  • być w zasięgu internetu 5G,
  • mieć włączoną usługę internetu 5G w T-Mobile.

Spełnienie tych kilku prostych warunków wystarczy, by móc korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą internet 5G od T-Mobile.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here