Catering dietetyczny - RANKING

Dieta pudełkowa jest coraz częściej wybieranym sposobem na zdrowe odżywianie. Szczególnie w dużych miastach wyraźnie zaznacza się wzrost zainteresowania cateringiem dietetycznym. Odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta to oszczędność czasu na zakupach i przygotowaniu posiłków. Jednak wybierając odpowiedniego dostawce jedzenia pod drzwi naszego domu, należy wnikliwie prześledzić i przeanalizować jakość posiłku. Aby wprowadzić zdrowe odżywianie na co dzień, produkty muszą być najwyższej jakości.

Na co zwrócić uwagę?

Podjęcie decyzji o przejściu na dietę pudełkową powinna być poprzedzona przeanalizowaniem dostępnych na rynku ofert. Jest ich całe mnóstwo, jednak po wnikliwej analizie wyraźnie na prowadzenie wysuwają się: dieta pudełkowa Body Chief, Maczfit, Lightbox i Fit Catering. Jakie kryteria porównać, by dokonać odpowiedniego wyboru?

Jakość jedzenia

Produkty wykorzystywane powinny być najwyższej jakości. Najlepiej jeśli warzywa będą BIO, a mięso tylko ze sprawdzonego źródła. Zdowa żywność to zdrowa dieta.

Dieta a wskazania zdrowotne

Dobry dostawca ma w swojej ofercie diety dostosowane dla bardziej wymagających. Dieta pudełkowa to nie tylko chęć utraty zbędnych kilogramów. Osoby zmagające się z alergiami, z nietolerancją glutenu czy laktozy, weganie, wegetarianie, kobiety w ciąży, sportowcy…Dla każdego powinna być dostępna spersonalizowana opcja menu.

Dietetyk

Catering dietetyczny to ścisłe reguły żywieniowe. Dlatego tak ważna jest fachowa wiedza i pomoc doświadczonego dietetyka. Szanująca się firma cateringowa umożliwia kontakt z własnym dietetykiem, w celu uzgodnienia szczegółów menu.

Informacje na opakowaniu

Wbrew pozorom to bardzo ważny aspekt. Data do spożycia, pochodzenie produktów, sposób przechowywania. Tego typu informacje dają gwarancję jakości przygotowanych posiłków.

Ranking dostawców na przykładzie Poznania

Duże miasto to duża konkurencja, a duża konkurencja to lepsza jakość. Tak jest i w tym przypadku. Duże miasta, gdzie nasycenie rynku jest spore, wybór firm cateringowych nie powinien sprawić problemu. Analizując dostępne oferty można wskazać wyraźnie dostawców najchętniej wybieranych przez mieszkańców:

  • Body Chief – zapewnia kompleksowe rozwiązania i możliwość wprowadzania zmian w codziennym menu. Szeroki wybór diet, składniki najwyższej jakości sprowadzane od lokalnych dostawców to tylko nieliczne zalety.
  • Maczfit – jak zapewnia firma, jedzenie i przygotowanie posiłków jest dla nich swoistą misją .Dostawcy proponują szeroką gamę diet do wyboru proponując przy tym dostępność na czacie przez siedem dni w tygodniu.
  • Ligtbox – to oferta często wybierana przez sportowców. Skrupulatnie uwzględniają kaloryczność i produkty dostępne na rynku lokalnym. Firma gwarantuje zrzucenie wagi bez uczucia głodu.
  • Fit Catering – to firma, która wprowadziła eko dostawy. We Wrocławiu proponują dowozy posiłków rowerem.

Opinie klientów wskazują na najwyższą jakość i smak potraw przygotowanych przez Body Chief. Ponadto dostawca dba również o planetę. Uczestniczy w programach ograniczających marnowanie żywności oraz korzysta z biodegradowalnych opakowań. To niewątpliwa zaleta i korzyści dla nas wszystkich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here