Netflix

Netflix to cieszący się dużą popularnością na całym świecie serwis VOD oferujący filmy, seriale i dokumenty różnych gatunków. Można je oglądać na odbiornikach stacjonarnych i przenośnych.

Bez względu na to, jaką formę oglądania filmów się wybierze, warto skorzystać z wygodnego doładowania Netlix przy pomocy kart dostępnych w wybranych sklepach stacjonarnych. Dają one duże możliwości.

Dostępne formy oglądania filmów na Netflixie

Filmy VOD po skorzystaniu z karty Netflix można oglądać na różnych urządzeniach. Oprócz opcji klasycznej, a więc telewizora, jest to także witryna www.netflix.com na komputerze stacjonarnym lub laptopie czy też smartfon, tablet, odtwarzacz multimedialny albo konsola do gier z zainstalowaną aplikacją Netflix. Ważne jest to, by były one podłączone do Internetu. Ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez Netflixa jest także możliwość pobierania wybranych tytułów na urządzenia przenośne z systemem iOS, Android lub aplikacją dla systemu Windows 10. Wówczas można je oglądać poza domem, bez konieczności łączenia się z Internetem.

Doładowanie Netflix – dostępne opcje

Doładowanie Netflixa jest możliwe bezpośrednio w serwisie www.netflix.com. Wystarczy podłączyć w ustawieniach kartę płatniczą, a każdorazowo, po zakończeniu okresu rozliczeniowego, będą pobierane z niej środki w celu przedłużenia subskrypcji. Alternatywą dla takiej formy doładowania jest zakup karty Netflixa w sklepie stacjonarnym. Dzięki temu samodzielnie decyduje się, jaką kwotą i na jak długo doładowane będzie konto serwisu.

W których sklepach można doładować Netflixa?

Kartę podarunkową Netflixa można zakupić obecnie w wielu sklepach stacjonarnych. Doskonałym tego przykładem są punkty handlowe sieci Żabka zlokalizowane w różnych miejscowościach na terenie całego kraju. Obecnie można korzystać z ponad 8.000 sklepów tej franczyzy. Nie trzeba się przez to martwić o długą podróż po kartę Netflix. Co więcej, można zdecydować się na elegancką kartę podarunkową Netflix. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Karta podarunkowa Netflix jest ciekawym pomysłem na prezent. W Żabce można zamówić kod podarunkowy Netflix na wybraną kwotę – od 40 do 500 złotych. To bardzo ważne, ponieważ dopasowuje się go do rodzaju jubileuszu, solenizanta i możliwości finansowych. Karta podarunkowa Netflix doskonale sprawdzi się wśród wszystkich fanów filmów, seriali i dokumentów. Wystarczy wprowadzić kod podarunkowy Netflix, który jest na niej nadrukowany, i już można się cieszyć rozrywką na wysokim poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here