jaki domek kupić dziecku do ogrodu?

Ogrodowe domki dla dzieci są marzeniem każdego malucha, który chce posiadać swoje prywatne miejsce, do którego dorośli nie mają wstępu. Jest to jego spełnienie marzeń. Dzieci w takim miejscu mogą się bawić, odpoczywać i przyjmować gości, a gdy będzie taka potrzeba, ukryć się przed całym światem.

Domki ogrodowe dla dzieci

Na rynku modeli domków ogrodowych jest wiele, różnią się od siebie, wielkością, kolorami, materiałem, z którego są wykonane. Do najpopularniejszych domków należą domki wykonane z drewna oraz z plastiku. Wybór powinien być uzależniony od indywidualnych preferencji naszego dziecka. Domek ogrodowy w końcu ma zapewniać mu dobrą zabawę na świeżym powietrzu.

Domki drewniane, są najdroższą wersją domku ogrodowego. Cena wacha się pomiędzy 500 a 200 zł. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to ten rodzaj domku gwarantuje je dziecku. Taki domek ma zwykle solidną konstrukcje, dzięki której nie będzie chybotliwości.

Domki ogrodowe dla dzieci

Jeżeli chodzi o wady to są dwie, pierwsza wada to to, że podczas upadku lub uderzenia, może wbić się drzazga dziecku. Druga wada to podatność na działanie warunków atmosferycznych. Dlatego taki domek zawsze należy odmalować i zaimpregnować.

Taki rodzaj domku świetnie imituje prawdziwy dom. Zazwyczaj takie domki wykonywane są z drewna świerku, sosny oraz modrzewia. Duży ciężar sprawia, że jest on niesamowicie stabilny. Polecany jest dla dzieci po trzecim roku życia.

Domki plastikowe, należą do średniej półki cenowej. Taki domek kupimy w sklepie za 300-1000 zł. Wysokojakościowy plastik, który został wykorzystany do produkcji takiego domku ogrodowego, sprawia że konstrukcja jest solidna i wytrzymała. Takie tworzywo jest mniejszym zagrożeniem w przypadku uderzeń. Jego zaletą jest to, że jest odporny na warunki atmosferyczne. Wystarczy czyścić go systematycznie.

Dzięki swojej lekkiej konstrukcji, można go przenosić. Domki plastikowe posiadają wielobarwne dodatki, które są uwielbiane przez dzieci. Taki domek jest marzeniem każdego malucha. Ten rodzaj domku ogrodowego polecany jest dzieciom od dwunastego miesiąca życia.

Przeczytaj też: http://www.netmagia.pl/baseny-ogrodowe-dla-dzieci-czym-kierowac-sie-podczas-wyboru/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here