Żabka – opinie o opłacalności współpracy

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem biznesu, a wśród rozważanych opcji znalazła się też Żabka? Opinie o tej franczyzie na pewno Cię zainteresują. Zobacz, jak od kuchni działa Żabka. Franczyza może być świetnym wyborem, ale kilka faktów warto znać.

Franczyza – opinie o modelu biznesowym

Franczyza opinie wśród Polaków ma na ogół dobre. Jest to model biznesowy, w którym przedsiębiorca decyduje się na prowadzenie punktu pod szyldem franczyzodawcy. W tym przypadku będzie to Żabka. Franczyza zobowiązuje przedsiębiorcę do odprowadzania miesięcznej opłaty, jednak w zamian otrzymuje on nie tylko rozpoznawalną i chętnie wybieraną markę, ale także reklamę o dużym zasięgu, dostęp do sieci logistycznej i opiekę biznesową franczyzodawcy. To duże odciążenie przedsiębiorcy, który może skupić się na prowadzeniu swojego punktu. Dlatego gdy tematem jest franczyza, opinie często ujmują ją w kategoriach bezpiecznego biznesu, nawet dla początkujących.

Żabka – opinie o tej franczyzie

A Żabka? Franczyza ta oceniana jest bardzo dobrze ze względu na duży zasięg i rozpoznawalność marki. A jak wiadomo – konsumenci chętnie sięgają po to, co już znają. Zatem otwierając nowy punkt pod szyldem Żabki, masz konkurencyjną przewagę nad sklepami w okolicy, których marka nie jest z miejsca tak rozpoznawalna. Twoja działalność jest też bardzo szeroka, bo oprócz sprzedaży produktów spożywczych, prowadzisz też punkt z kawą i ciepłymi przekąskami czy punkt odbioru i nadawania przesyłek.

Żabka – opinie o finansach

Nie ma pojedynczej kwoty stanowiącej dochód franczyzobiorcy każdej z Żabek. Zależy on od obrotów, liczby klientów, sprawności obsługi i wielu innych zmiennych, na które częściowo mamy, a częściowo nie mamy wpływu. Jednak dla wszystkich nowych partnerów, którzy podpiszą umowę przed końcem lutego 2022, Żabka oferuje miesięczny przychód gwarantowany w wysokości 17 000 zł, a także do 12 000 na rozwój biznesu, co jest bardzo wygodnym zabezpieczeniem stabilności finansowej na początku swojej przygody ze światem handlu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here