Aktywnie bankujesz – pieniądze zyskujesz!

Posiadanie rachunku bankowego, lokaty czy karty kredytowej to dziś standard dla niemal każdego człowieka. Jednak wciąż mało kto wie, że konto w banku umożliwia nie tylko bezpieczne przechowywanie i wypłacanie swoich pieniędzy, ale także zarabianie! Banki oferują dziś liczne korzyści finansowe dla osób, które aktywnie korzystają z różnych systemów płatności elektronicznych!

Kto może skorzystać z promocji?

            BNP Paribas umożliwia korzystanie z promocji 550+ wszystkim osobom, które w określonym czasie otworzą nowe konto w banku i będą wydawać z niego swoje pieniądze w określony sposób. Dodatkowa gotówka na kontach jest możliwa dzięki systematycznemu, comiesięcznemu robieniu transakcji z aplikacją Google Pay lub Apple Pay. Jest to zatem idealny sposób na to, by nakłonić osoby, które dotychczas nie miały konta w korzystnym banku, by założyły je – a potem korzystały z wygodnych systemów transakcji elektronicznych podczas dokonywania zakupów!

            Promowanie transakcji bezgotówkowych

            Transakcje bezgotówkowe cieszą się dziś ogromnym powodzeniem na całym świecie. Zdecydowana większość klientów banków korzysta dziś z kart do swojego konta, dzięki którym mogą wygodnie płacić w terminalach w sklepach stacjonarnych. Ale współczesne możliwości dają o wiele więcej – nie trzeba już nosić przy sobie karty płatniczej, wystarczy tylko smartfon z odpowiednią aplikacją. Dzięki takiemu systemowi płatności zwiększone jest do maksimum bezpieczeństwo wykonywania transakcji bezgotówkowych, a dodatkowo uproszczone płacenie. W celu promowania płatności bezgotówkowych i bez użycia karty BNP Paribas oferuje nawet 550 złotych wracające na twoje konto przy spełnieniu określonych w promocji warunków!

            Opłaca się bankować aktywnie!

            Co oznacza dziś aktywne bankowanie? To nie tylko przelewanie na konto bankowe swojego wynagrodzenia i wypłacanie go w bankomacie. To także korzystanie z wielu produktów bankowych, takich jak lokaty, transakcje bezgotówkowe, możliwości składania wniosków urzędowych przez profil bankowości elektronicznej i tym podobne. Aktywne bankowanie to przede wszystkim możliwość bezproblemowego korzystania z różnych form płatności ze swojego konta przy użyciu minimum wysiłku. To także zyskiwanie faktycznych zwrotów gotówki na konto przy najróżniejszych transakcjach bezgotówkowych. BNP Paribas jest bankiem nowoczesnym, który zmienia się w zależności od zmieniających się potrzeb klienta. Różne ciekawe oferty i promocje bankowe są szczególnie polecane osobom starszym – dlatego warto na nie namawiać swoje babcie, dziadków, starszych sąsiadów. Wystarczy chwila cierpliwości, aby zapoznać się z zasadami obsługi aplikacji na smartfonie i korzystania z bankowości elektronicznej oraz dokonywania zakupów w sklepach online. Działanie tych aplikacji jest niezwykle intuicyjne, więc nawet starsze osoby nie powinny mieć z tym trudności. Jest to dla nich duże ułatwienie – nie muszą pamiętać o zabieraniu ze sobą gotówki, mogą też dokonywać kupna różnych przedmiotów bez wychodzenia z domu i jeszcze na tym zarabiać.

            Różnorodne oferty banków pozwalają na korzystanie z pieniędzy zgromadzonych na swoim koncie w naprawdę wygodny sposób, z maksymalnym ograniczeniem wszelkich formalności i wykonywanych czynności. To dlatego warto polecać promocje na konta bankowe osobom, które lubią kupować, ale chciałyby na tym oszczędzać, ile się da!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here