Ochrona dla Xiaomi Mi 9T

0
11095

Staliśmy się już posiadaczem najnowszego modelu dostępnego w sprzedaży jakim jest Xiaomi Mi 9t
i co dalej. Jak zadbać o niego w możliwie jak najlepszy sposób aby służył nam godnie i długo?

Wyświetlacz przede wszystkim

Najważniejszym elementem każdego telefonu jest wyświetlacz, bo to przecież na nim nie tylko odczytujemy, oglądamy różne informacje czy filmy ale także sterujemy poprzez ekran funkcjami telefonu za pomocą dotyku.

Xiaomi Mi 9t wzbogacony został w dość duży 6,39 calowy „monitorek”, który pomimo dobrych funkcji może okazać się kruchy w zetknięciu z twardym podłożem. Aby zapobiec sytuacjom pęknięcia tej części telefonu powinniśmy koniecznie pomyśleć o dobrym zabezpieczeniu jej, poprzez użycie specjalnie dedykowanego szkła hartowanego.

W tym miejscu obok tradycyjnych szkiełek, godnym polecenia jest szkło Hartowane 5D, które to naklejane na całą powierzchnię ekranu idealnie amortyzuje oraz chroni przed ewentualnym uszkodzeniem wynikającym z upadku na twarde podłoże, chroniąc tym samym przed pęknięciem. Montaż jest niezwykle prosty, natomiast cena minimalna w stosunku do naprawy stłuczonego ekranu. Warto więc zainwestować w tę formę ochrony.

Tył chociaż z tyłu też przodować powinien

Niemniej ważne od ekranu jest to co w tyle czyli reszta obudowy naszego Xiaomi Mi 9t.
w zależności od tego jakimi finansami dysponujemy do wyboru mamy oryginalne specjalnie dedykowane pokrowce jak również ich zdecydowanie tańsze odpowiedniki. Życie niejednokrotnie wskazuje i uczy, że co tanie to drogie, ale decyzja w tym miejscu pozostawiona zostaje w strefie indywidualnego rozumowania i oceny każdego klienta i posiadacza Xiaomi Mi 9t.

Do wyboru są tutaj lustrzane metaliczne, diamentowe, brokatowe czy kolorowe oraz wykonywane
z nadrukami graficznymi plecki. Materiał ich wykonania też jest różny od gumowej poprzez silikonową do metalicznej, plastikowej czy skórzanej.

Podobnie jest z kaburkami, pole manewru do zaspokojenia potrzeb spełniających indywidualne gusta jest spore. Te jednak, w odróżnieniu od poprzedników zamykają w całości telefon w swym wnętrzu, stanowiąc zabezpieczenie zarówno dla tyłu jak i przodu.

Idealne zabezpieczenie i dopasowanie

Idealne zabezpieczenie i dopasowanie

Każdy z pokrowców skonstruowany jest tak aby w żaden sposób nie wpływać na funkcjonalność Xiaomi Mi 9t. Idealne wycięcia na przyciski i wszelkie otwory nie utrudniają współpracy z telefonem.
Nie wpływają tez znacznie na wielkość i wagę telefonu co jest bardzo ważne.

Kiedy mamy wybrane już zabezpieczenie , najważniejsza sprawa jest pod kontrolą. Można by wtedy pomyśleć o innych ciekawych akcesoriach telefonicznych, które nie tylko umilą nam pracę
z telefonem ale mogą także zapewnić świetną zabawę.

Świetna zabawa wzbogacona drobnymi akcesoriami telefonicznymi

Mikrofon BMS300 nie tylko umożliwi nam słuchanie muzyki odtwarzanej na telefonie w specjalnie wbudowanym głośniku ale również pozwoli na doskonałą zabawę, pozwalając jednocześnie na śpiewanie.
Stanie się doskonałym gadżetem na imprezy domowe, ogniska czy inne biesiady.

Wiadomo przecież, że z Karaoke „śpiewać każdy może…” bo liczy się zabawa a nie „jak co komu wychodzi…”

Specjalna linia produkcyjna mikrofonów AMS-100 Animals ze zwierzątkami, skierowana dla dzieci, będzie idealnym prezentem dla najmłodszych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here