Co prawda premiera smartfona Lenovo K6 Note miała miejsce w ostatnim kwartale 2016 roku, ale dzięki doskonałym parametrom technicznym wciąż jest to konstrukcja warta większej uwagi. Oczywiście wraz z upływającym czasem cena tego urządzenia staje się coraz bardziej atrakcyjna dla osoby zainteresowanej jego kupnem. Jeśli już zdecydujesz się na zakup tego telefonu, od razu pomyśl o odpowiednim zabezpieczeniu jego obudowy i wyświetlacza. Na rynku znajdziesz przynajmniej kilka różnych rodzajów etui-pokrowców, które będą pasowały na tego smartfona. Który z nich wybrać?

Wygoda

Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór klasycznego etui sylikonowego, które osłania tylną część telefonu oraz jego boczne krawędzie. Dzięki temu cała powierzchnia obudowy jest w optymalny sposób zabezpieczona przed jej przypadkowym zarysowaniem, a do pewnego stopnia także przez wilgocią i kurzem. Sylikonowe etui do Lenovo K6 Note dostępne jest w każdym kolorze i w niezliczonej liczbie wzorów czy grafik. Wystarczy wybrać ten kolor, wzór lub grafikę, która w największym stopniu odpowiada Twojemu indywidualnemu poczuciu piękna. Gdy chcesz zindywidualizować wygląd swojego telefonu możesz zamówić nadruk według własnego pomysłu. Wystarczy dostarczyć sprzedawcy etui plik graficzny lub fotografię.

Elegancja

Optymalnym wyborem będzie etui w formie książkowej, które zabezpiecza przed porysowaniem i zabrudzeniem nie tylko tył telefonu i boki jego obudowy, ale także jego wyświetlacz. Etui z klapką w formie książki zwykle wykonane jest z eko-skóry, przez co zyskuje bardziej szlachetny, elegancki wygląd. Jeśli interesuje Cię eleganckie etui Lenovo K6 Note postaraj się wybrać ten model, który będzie wyróżniał się precyzyjnym, estetycznym wykończeniem. Takie etui będzie nie tylko eleganckie, ale i bardziej trwałe. Ciekawym pomysłem na etui z klapką może być również sylikonowe etui z kolorowym nadrukiem lub stylowe etui sylikonowe z klapką, jednokolorowe.

Dzięki zaawansowaniu technologicznemu smartfon Lenovo K6 Note jest doskonałym narzędziem do wykonywania fotografii i nagrywania materiałów wideo w wysokiej rozdzielczości obrazu. Szukając etui Lenovo K6 Note zwróć więc uwagę na sposób wykończenia otworu na obiektyw telefonu. Otwór na obiektyw powinien być idealnie dopasowany do wymiarów aparatu, dzięki temu jakość wykonywanych zdjęć i nagrywanych filmów pozostanie na niezmiennie wysokim poziomie. Dlatego szukając nowego etui do telefonów z tej serii warto skupić się na produktach znanych producentów, które będą dobrze dopasowane do rozmiaru smartfona.

Artykuł powstał we współpracy z https://xgsm.pl/pol_m_INNE_LENOVO_K6-Note-12800.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here