Zastanawiasz się czy warto mieć kalendarz biurkowy? Najlepiej zamówić go w drukarni, która ma doświadczenie w realizacji takich projektów. Wysoka jakość materiałów, solidne wykonanie oraz szybka dostawa to kwestie, na które warto zwracać uwagę przy zamówieniach.

 Kalendarze biurkowe prosto z drukarni

Wybór kalendarza biurkowego wiążę się przede wszystkim z dokładnym poznaniem szczegółów produkcji. Dzięki nim będziesz wiedzieć na co zwracać uwagę przy składaniu swojego zamówienia w drukarni i o wiele lepiej się do tego przygotujesz. Na samym początku warto określić nakład, czyli przemyśleć jaką ilość kalendarzy biurkowych chcesz zamówić. W drukarni online do dyspozycji masz nakład od 100 sztuk aż do 1000 sztuk. Oznacza to, że możesz złożyć małe zamówienie jak i większe tak, aby obdarować kalendarzami swoich klientów.

Następną rzeczą o której należy pamiętać przy składaniu zamówienia to wybór formatu kalendarza biurkowego. Do wyboru masz cztery rodzaje formatów: Spiralowany (210 x 110), A5 Spiralowany (210 x 148 mm), A5 Piramidka (452 x 210 mm), A5 Piramidka z Kalendarium (452 x 210 mm). Kalendarze biurkowe mogą mieć różne formaty, dlatego tak istotne jest poświęcenie czasu na zapoznanie się z tymi, które są dostępne i wybranie jednego dla siebie. Przy wybieraniu formatu najlepiej kierować się wygodą użytkowania. Następnie należy wybrać kolorystykę spirali. W drukarni internetowej do wyboru są aż cztery warianty kolorystyczne: czarny, biały, złoty i srebrny. Natomiast w kalendarzach biurkowych wykorzystuje się metalową spiralę, która przeprowadzana jest przez długi bok.

O czym jeszcze warto pamiętać przed złożeniem zamówienia na kalendarz biurkowy? Przede wszystkim najwięcej czasu zajmuje podjęcie decyzji o wyborze gramatury papieru. Wszystkie kalendarze biurkowe składają się z papieru kredowego o błyszczącym wykończeniu lub matowym, a gramatura papieru wynosi 170 g. Musisz też dokładnie przemyśleć czy chcesz, aby Twój kalendarz biurkowy miał dodatek w postaci kartonu z piramidką wykonaną z papieru o gramaturze 300 g. Wszystkie kalendarze mają taką samą liczbę stron, a jest ich zwykle 13. Karty z kalendarza są dodatkowo zabezpieczone lakierem dyspersyjnym, dzięki czemu zyskują ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Każdy kalendarz biurkowy wykonywany jest przy użyciu nowoczesnej technologii offsetowej full color CMYK, dzięki czemu masz pewność, że nawet najdrobniejsze szczegóły będą idealnie odzwierciedlone i zachowają swój kolor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here