Lista prezentów dla kobiet

14 luty – Walentynki, 8 marca – Dzień Kobiet, 24 grudzień – Boże Narodzenie… A gdzie jeszcze Święta Wielkanocne, gdzie urodziny, imieniny, dzień czekolady, rocznica ślubu, rocznica poznania się i tym podobne święta i okazje. No i standardowo bez okazji też.
Każdy osobnik płci męskiej ma problem w tych dniach i datach co na prezent dla dziewczyny kupić.
Jak wiemy kobieta zmienną jest. Jest piękna istotą o wielu humorach i temperamentach. Nie znajdziesz na całym świecie dwóch takich samych kobiet. Jednak można zauważyć jedną charakterystyczną wśród wszystkich kobiet cechę wspólną bez podziału na pochodzenie, kolor skóry, wiek i stan cywilny.
A są to – prezenty, prezenty i jeszcze raz prezenty.
Każda istota płci pięknej lubi, gdy jest obdarowywana prezentami. Jednak prezenty dla kobiet stanowią dla płci męskiej największą zagadkę we wszechświecie.
Dla ułatwienia waszego męskiego życia chcemy podsunąć Wam kilka pomysłów co na prezent dla dziewczyny można kupić, co wywoła na jej twarzy piękny i szczery uśmiech.
Na pierwszym miejscu są kwiaty. Niezależnie czy jest to jeden kwiat czy bukiet zawsze się sprawdzi.
Kolejne miejsce to czekolada! Kwiatów nie można zjeść a czekoladę już tak:) Więc ten pomysł jest dla kobiet nie roślinożernych:P
Kobieta jak sroka lubi świecidełka, a więc biżuteria to marzenie. A jeszcze jak znajdzie się tam grawer dla tej jedynej to buziaka masz jak w banku!
Romantyczki będą zachwycone gdy w prezencie dostaną najnowszy bestseller z ich ulubionej księgarni.
Część kobiet woli bardziej praktyczne prezenty, jak na przykład kosmetyki, nowy gadżet do kuchni lub zegarek.
Przy wyborze prezentu należy pomyśleć czy nasza króla serca ostatnio podczas zakupów nie „przykleiła” się do jakieś witryny sklepowej. Jeśli tak to już wiesz jakim tropem prezentów podążać.

normalsi.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMole spożywcze.
Następny artykułTransport

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here