e-papieros

E-papieros ma dzisiaj wielu zwolenników. Oferuje bowiem podobne doznania, jak palenie tradycyjnych papierosów. Uchodzi jednak za zdrowszą używkę oraz można go palić wszędzie, ponieważ nie generuje przykrego zapachu. Jakie e-papierosy są godne polecenia? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

E-papierosy dla rzucających palenie?

Przede wszystkim warto podkreślić, że e-papierosy mogą zostać wyposażone w różnorodne wkłady. Istnieją takie, które zawierają nikotynę, jak tradycyjne papierosy. Niektóre modele zapewniają jednak mocne doznania, a jednak bez grama nikotyny. Wiele mówi się o tym, że ta druga wersja jest idealną opcją dla osób, rzucających palenie. Najtrudniej bowiem w tym procesie pozbyć się samego nawyku palenia. W ten sposób można zatem nadal palić, ale jednocześnie nie wtłaczać do swojego organizmu kolejnych dawek nikotyny. Z czasem potrzeba palenia staje się słabsza, aż w końcu można całkowicie pozbyć się nawet e-papierosa.

Jak działają e-papierosy?

Schemat działania e-papierosów jest całkiem prosty. Urządzenie zbudowane jest bowiem z dwóch części – baterii oraz kartridża lub clearomizera. Starsze wersje e-papierosów występowały kartridże z watką, którą nasączało się liquidem. Z kolei nowe modele mają clearomizery, czyli bardziej zaawansowane konstrukcje, łączące grzałkę, pojemnik na liquid oraz ustnik. W tej drugiej wersji naciśnięcie włącznika e-papierosa powoduje podgrzanie liquidu i wytworzenie pary. Przy czym liquidy mogą mieć różną moc oraz zawartość. Jedne mają domieszkę nikotyny, a inne są jej pozbawione.

Jak wybrać e-papierosa?

Na rynku dostępne są różnorodne e-papierosy, m.in. https://shishasklep.pl/pol_m_VAPE_E-Papierosy-2723.html. Warto zainwestować w wysokiej jakości sprzęt, bo tylko taki będzie trwały i niezawodny. Dobre e-papierosy gwarantują długą żywotność i bezawaryjne działanie. Kupując to urządzenie należy natomiast w szczególności zwrócić uwagę na jego prostą budowę, dużą pojemność celaromizera, krótki czas ładowania baterii, a także jakość wykonania urządzenia. E-papierosy nie oferują zbyt wielu dodatkowych funkcji. Czasem można jednak spotkać urządzenia, obsługujące system regulacji przepływu powietrza, posiadający specjalny wskaźnik naładowania baterii oraz wsparcie szybkiego ładowania.

Gdzie kupić e-papierosy?

Najlepiej sięgnąć po e-papierosy prezentowane przez specjalistyczne sklepy z akcesoriami do palenia. One oferują bowiem najszerszy wybór. Najczęściej solidny sprzęt dostępny jest w przedziale cenowym od stu do trzystu złotych. Polecamy w szczególności sklep internetowy Shishasklep.pl, prezentujący produkty znanych i cenionych na rynku marek, w tym VIVO, Joyetech, Eleaf i wielu innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here