Witamina E jest ważną witaminą dla twojego wewnętrznego i zewnętrznego zdrowia. Choć jest ważną częścią diety, może również pomóc skórze i włosom, jak również. To dlatego, że nawilża skórę i funkcjonuje jako lekki krem ​​przeciwsłoneczny w tym samym czasie. Witamina E ma ważne korzyści zdrowotne i jest ważną częścią dobrze wyważonej diety i urody. Dowiedz się, dlaczego witamina E jest ważna dla zdrowia. Witamina E jest przeciwutleniaczem, co oznacza, że ​​chroni komórki przed uszkodzeniami, które mogą być spowodowane przez czynniki utleniające, takie jak wolne rodniki. Witamina E jest również ważna dla układu odpornościowego, sygnalizacji komórkowej, ekspresji niektórych genów i różnych reakcji chemicznych w organizmie.

Aalfa-tokoferol, surowica zawierająca witaminę E, może spowolnić wzrost nowotworu, a także zmniejszyć ryzyko chorób serca.

Wątroba wchłania alfa-tokoferol, a następnie ją ponownie wydziela i rozprowadza w całym ciele. Alpha-tokoferol działa jako silny przeciwutleniacz i chroni komórki przed uszkodzeniami, które mogą być spowodowane przez wysoki poziom wolnych rodników (substancji wytwarzanych we wszystkich komórkach normalnie) i innych środków utleniających.

pasazmamy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here