Wypoczynek w kujawsko-pomorskim. Zacznij od dobrego apartamentu

Ludzie mają konkretne wymagania w stosunku do bazy turystycznej, którą spotykają w danym miejscu. Jeśli standardy spadają poniżej pewnego oczekiwanego poziomu, trudno o zadowolenie. Polski turysta jest dziś znacznie bardziej wymagający niż kiedyś. Można powiedzieć, że zaczynamy się w tym względzie wzorować na zagranicznych gościach, którzy z chęcią przyjeżdżają do Polski i także liczą na to, że baza noclegowa czy gastronomiczna będzie odpowiednia. Wygodne noclegi w czasie urlopowego wyjazdu to w XXI wieku nie luksus, a oczekiwana norma.

Ładne pokoje, dobra obsługa – i można być spokojnym

Każdy region w Polsce ma do zaproponowania ciekawe atrakcje. Chodzi zarówno o elementy związane z historią danego terenu, jak i wyjątkową przyrodę czy unikalne ukształtowanie terenu. Poza zgiełkiem wielkich miast czeka na gości przyjemny mikroklimat, w ramach którego wreszcie można oddychać pełną piersią. Znaleźć go można chociażby na Ziemi Dobrzyńskiej, która stanowi jedną z perełek województwa kujawsko-pomorskiego. Region ten nie wszystkim kojarzy się turystycznie, a warto docenić w nim te walory. Także z uwagi na świetne zaplecze hotelowe.

Głównym miastem na tych ziemiach jest Golub-Dobrzyń i właśnie w nim mieści się hotel Dwór Fijewo. Obiekt wyjątkowy pod paroma względami. Po pierwsze jego korzenie sięgają czasów Polski szlacheckiej – zbudowano go bowiem na bazie dawnego majątku. Po drugie działa w sąsiedztwie najważniejszych historycznie miejsc w tym rejonie i jest wyborną bazą wypadową do zwiedzania. Po trzecie to jeden z obiektów o najwyższym standardzie w skali całego województwa, jednocześnie bez wygórowanego cennika. Trudno o lepszy zestaw atutów.

Apartamenty w Golubiu-Dobrzyniu dla wymagających, ale na tym nie koniec

– Jeśli komuś zależy na luksusowych wręcz warunkach pobytu, w hotelu przygotowano komplet apartamentów. Oprócz nich dostępne są standardowe pokoje, w których jednak znalazły się wszelkie niezbędne wygody. Dzięki temu żaden z gości nie ma prawa czuć się u nas źle – wyjaśnia pani Agata Małek, która na co dzień kieruje pracami hotelu. Trzeba podkreślić także to, że w obiekcie działa ceniona restauracja, serwująca bogaty zakres dań kuchni polskiej i europejskiej z uwzględnieniem typowo lokalnych przysmaków.

Pełne wygód apartamenty, a także pokoje w Golubiu-Dobrzyniu warto rezerwować z wyprzedzeniem, ponieważ skala zainteresowania Dworem Fijewo jest spora. Wpisuje się to zresztą w ogólne uznanie, które wśród polskich i zagranicznych turystów wzbudza Ziemia Dobrzyńska jako taka. Z każdym rokiem przyciąga ona kolejne rzesze gości, którym znudził się odwieczny wybór pomiędzy morzem a górami. Urok dawnej zabudowy Golubia, wspaniały zamek krzyżacki (będący areną licznych wydarzeń przez cały rok), a także bliskość naznaczonej obecnością Chopina Szafarni to tylko część powodów, dla których warto się tam pojawić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here