5 filmowych nowości, które obejrzysz na VOD

Nadążanie za wszystkimi kinowymi nowościami staje się w dzisiejszych czasach niezwykle trudne, i to z wielu powodów. Po pierwsze, bilety do kina drożeją, więc nie każdy może sobie pozwolić na to, by obejrzeć wszystko na dużym ekranie. Po drugie, nawet ci z nas, których na to stać, zazwyczaj zwyczajnie nie mają czasu chodzić do kina częściej niż raz w miesiącu. Po trzecie wreszcie, ciekawych filmów jest tak dużo, że trudno zdecydować, co obejrzeć…

Tu z pomocą przychodzi jednak telewizja przez Internet i serwisy VOD, dzięki którym najnowsze hity kinowe można dziś niedługo po premierze obejrzeć w domowym zaciszu. Oto 5 filmowych nowości dostępnych na VOD!

1. Escape Room

Sześcioro nieznajomych otrzymuje niespodziewane, tajemnicze zaproszenie do pewnej gry, w której nagrodą jest milion dolarów. Na początku wydaje się, że to pokój zagadek jakich wiele, ale szybko okazuje się, że rzeczywistość jest dużo bardziej brutalna. By przetrwać, będą musieli stanąć twarzą w twarz z własnymi demonami… Mówi się, że to jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat.

2. Glass

To długo oczekiwany, dynamiczny thriller z doborową obsadą: na ekranie zobaczyć można m.in. Bruce’a Willisa, Jamesa McAvoya czy Samuela L. Jacksona. Losy granych przez nich postaci, znanych z wcześniejszych filmów: Davida Dunna, tajemniczego przestępcy znanego jako Kevin Wendell Crumb oraz tytułowego Glassa przecinają się w dość niesamowity sposób, tworząc prawdziwie brawurowe widowisko. Gratka dla fanów kina akcji.

3. Król

Telewizja przez Internet jest dziś na tyle ważnym medium, że wiele filmów można obejrzeć tylko za jej pośrednictwem. Tak jest i w tym przypadku. Timothee Chalamet, okrzyknięty wschodzącą gwiazdą Hollywood po doskonałej roli w oscarowym filmie „Tamte dni, tamte noce”, tym razem brawurowo wciela się w Henryka V Lancastera – księcia, który nie chce być królem. Opuszcza więc dwór i zamieszkuje wśród ludzi. Sytuacja komplikuje się jednak po śmierci jego ojca… To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku.

4. El Camino

Od finałowego odcinka hitowego serialu Breaking Bad minęło w tym roku już 6 lat. Pogłoski o możliwym filmowym sequelu tej historii okazały się prawdziwe – na początku października fani Jessego Pinkmana wreszcie doczekali się kontynuacji jego wątku w formie ponaddwugodzinnego filmu. „El Camino” to według wielu filmowe arcydzieło. Nie ujawniamy jednak szczegółów, by nie zepsuć Ci zabawy…

5. Pralnia

Meryl Streep, Gary Oldman i Antonio Banderas w jednej produkcji? Trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawie… „Pralnia” to trzymający w napięciu dramat/thriller o grupie dziennikarzy śledczych, którzy odkrywają niepokojące powiązania najbardziej wpływowych osób na świecie z milionowymi operacjami na kontach bankowych uznanych za ściśle tajne. Emocjonująca analiza mechanizmów władzy i jej powiązań z biznesem.

Telewizja przez Internet i VOD kryją jeszcze więcej ciekawych hitów filmowych. Sprawdź sam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here